Dodawanie w zakresie 10

Posted on 16-06-2023 10:20 AM

0 błędów: 0 poprawnych: wygenerowano: 16 czerwca 2023 r. Czas gry: https://matzoo. Pl/klasa1/dodawanie-i-odejmowanie-w-zakresie-10_3_7 dodaj komentarz gabi k 2022-05-17 hej jestem gabi zdobyłam 144 dobrych punktów a 10 złych. live Na początku byłam spięta a potem szło jak z płatka. Ps. Moje ulubione płatki to czekoladowe mniam pozdrawiam z marek hania 2022-02-15 zdobyłam 100 punktów i 1 błąd. Fajna gra, polecam - hania 7 lat. Natalka z. 2022-01-16 hej, zdobyłam dzisiaj 140 punktów zrobiłam jeden błąd. Uwielbiam matzoo :))) natalka 2022-01-09 hej jestem natalka chodze do klasy 1a, mój wynik to 200 poprawnych i 2 błędy jagoda 2021-12-13 mam na imię jagoda. Uczę się w klasie 1e w szkole podstawowej nr. 34 w kielcach.

Łamigłówka tematyczna elementarzowa - emocje: jak poprawić nastrój? wersja a (bc) // (kol) labirynty matematyczne - działania w zakresie 10 zadania matematyczno-logiczne zadania tekstowe - dodawanie i odejmowanie w zakresie 10 dodawanie w zakresie 10 - ćwiczenia odejmowanie w zakresie 10 - ćwiczenia machina profesora - plątaninka pierzaste rachunki - łamigłówka (wersja bc) // (wersja kol) karta pracy 43/1b - ptaki i ich domki: obliczenia karta pracy 51/4b (5-6 l. ) - misie: dopasuj baryłki do misiów karta pracy 57/3b (5-6 l. ) - pszczoły: połącz pszczoły z ulami karta pracy 61/2b (5-6 l. ) - czarodziejskie kapelusze: połącz kapelusze i różdżki karta pracy 72/4b (5-6 l. ) - mikołajkowe prezenty karta pracy 74/4b (5-6 l.

Zestaw zawiera 9 kart pracy: 1. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 5 2. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 6 3. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 7 4. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 8 5. Dodawanie  i odejmowanie w zakresie 9 6. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 10 7. Dodawanie i odejmowanie w zakresie od 1 do 10 – trzy karty pracy na każdej karcie dziecko ma za zadanie rozwiązać 18 przykładów  i sprawdzić, czy przedstawiony wynik jest prawidłowy. Jeśli wynik działania jest prawidłowy, to dziecko zamalowuje kółko w sygnalizacji świetlnej na zielono, a jeśli zawiera błąd to koloruje je na czerwono.

Isbn: 978-83-66804-47-0 format: a4 liczba stron: 78 matematyka krok po kroku. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 10. To karty pracy dostarczane przez polskie wydawnictwo wir specjalizujące się w różnych artykułach terapeutycznych. W sklepie juniora. Pl prezentujemy prawie 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: demencja, zespół aspergera czy mniej znany zespół cockayne’a. Wydawnictwo wir dostarcza także specjalistyczną literaturę stworzoną dla nauczycieli a także terapeutów. Artykuły z oferty w/w wydawnictwa umieściliśmy w sklepie juniora w rozmaitych kategoriach, np. : książeczki edukacyjne dla dzieci, nauka czytania – proste teksty, grafomotoryka, logiczne myślenie – analogie, pomoce edukacyjne – szkoła, a także emocje i relacje społeczne.

Temat: DODAWANIE I ODEJMOWANIE W ZAKRESIE 10

– karteczki z liczbami od 0 do 10 oraz znaki (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie oraz znak mniejszości, większości i równości) – kwadraty z działaniami (dodawanie i odejmowanie) w zakresie 10 – ćwiczenia z cyframi do poprawienia po śladzie – puste kwadraty, w które możesz wpisać własne działania matematyczne ten zestaw jest odpowiedni dla dzieci w każdym wieku. create Zabawę można przeprowadzić nawet z dzieckiem, które ukończyło dopiero pierwszy rok życia. Rozpoczęcie nauki we wczesnym etapie życia pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Nauka matematyki pomaga w prawidłowym kształtowaniu procesów myślowych u dzieci dlatego ważne jest, aby już od najmłodszych lat wplatać naukę w zabawę.

Z liczeniem, dodawaniem i odejmowaniem jest o tyle fajnie, że liczyć, dodawać i odejmować można wszystko! schody, po których się wchodzi, zrywane kwiatki, kubki w szafce, bluzki w szafie, słomki do napojów itd. Itp. Swego czasu natala bardzo lubiła zabawy matematyczne powiązane z plastyką – gotowe obrazki z książek dla przedszkolaków kolorowała według ustalonego schematu barw, którego rozwiązaniem był wynik sumy lub różnicy danego działania matematycznego. W internecie można znaleźć wiele takich kolorowanek jak choćby tę ze strony s uperkid. P l ostatnio zostały nam kolorowanki z działaniami w zakresie 20 i natala niekoniecznie ma chęci je rozwiązywać – choć potrafi, dlatego sama stworzyłam jej pomoc matematyczną utrwalającą działania matematyczne w zakresie 10.