Karty pracy – wspierające w radzeniu sobie z chorobą „Ja i moja choroba”

Posted on 07-06-2023 08:56 AM

45,00 zł 34,99 zł karty pracy wspierające w przeżywaniu choroby „ja i moja choroba” pomagają przejść przez proces związany z chorobą. Zawierają ćwiczenia i zadania, które są pomocne w zrozumieniu sytuacji choroby wraz z jej fizycznymi i emocjonalnymi aspektami. Karty te pomagają chorym w identyfikowaniu swoich emocji, myśli i potrzeb a także nauczeniu się sposobów na radzenie sobie w tej trudnej sytuacji. Zachęcają do podejmowania czynności, które pomagają regulować emocje oraz do sięgania po pomoc i wsparcie. Karty pracy zapraszają do budowania relacji i dzielenie się swoją historią z innymi osobami. online Materiały sprawdzą się w pracy z chorymi dziećmi w wieku szkolnym, z młodzieżą, ale także dla chorujących dorosłych będą cennym źródłem refleksji.

Obserwuj mnie na Instagramie @emocjedziecka

Wyklejanki to świetna forma nauki kolorów. businesses W kolorowych wyklejankach dziecko musi zakleić dziurki odpowiednimi kolorami plasteliny. To nie tylko fajna nauka kolorów, ale również ćwiczenie motoryki małej. Podobają ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? obserwuj mnie na instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤.

Karty pracy dla dzieci

Karty pracy, część 2– element zestawu czterech część kolorowych kart cyklu kraina przedszkolaka dopasowanych do możliwości dzieci w ostatnim roku edukacji przedszkolnej. Dzięki kartom pracy dzieci m. In. :rozwijają swoją spostrzegawczość i pamięć wzrokową, ćwiczą sprawność manualną, rozwijają rozumowanie przyczynowo-skutkowe rozwijają zainteresowanie światem przyrody karty pomagają także w przygotowaniu najstarszych przedszkolaków do nauki czytania, pisania oraz liczenia w klasie pierwszej. W kartach dzieci znajdą również zabawy, które uwrażliwiają dzieci na piękno, a także wprowadzają je w świat wartości. Uzupełnieniem kart pracy są naklejki pozwalające wykonać polecenia i ćwiczyć sprawność manualną. Książka kraina przedszkolaka karty pracy część 2 z wysyłką za granicę.

Kliknij w obrazek aby oglądać strona po stronie pakiet: zabawy z porami roku - karty pracy malucha pakiet przygotowany specjalnie dla najmłodszego przedszkolaka. Czarno-białe karty pracy pozwalają wykorzystać różnorodne techniki plastyczne dzięki czemu rozwijają kreatywność dziecka. Charakterystyka: w pełni skorelowane z pakietem czterolatka zachęcają do podejmowania różnorodnej aktywności wprowadzają pojęcie dodawania i odejmowania uczą porównywania uwzględniają potrzeby dzieci najmłodszych pobierz w pdf kliknij w obrazek aby oglądać strona po stronie pakiet: zabawy z porami roku - karty pracy malucha pakiet przygotowany specjalnie dla najmłodszego przedszkolaka. Czarno-białe karty pracy pozwalają wykorzystać różnorodne techniki plastyczne dzięki czemu rozwijają kreatywność dziecka. Charakterystyka: w pełni skorelowane z pakietem czterolatka zachęcają do podejmowania różnorodnej aktywności wprowadzają pojęcie dodawania i odejmowania uczą porównywania uwzględniają potrzeby dzieci najmłodszych pobierz w pdf.

Chodź odkrywaj świat… i supersmykiem się stań! pamiętacie ostatnią scenę z animacji o spotkaniu supersmyków w ich bazie - domku na drzewie? czy supersmyki dodzwoniły się do nauczycielki? odpowiedzi szukajcie w supersmykowym premierowym teledysku! wierzymy głęboko, że utwór wam i dzieciom bardzo się spodoba i będziecie nucić go wspólnie. Zaproście supersmyki do swojego przedszkola – pomogą wam w codziennych zajęciach śpiewająco! seria supersmyki została stworzona w odpowiedzi na potrzeby nauczycieli, którzy poszukują kreatywnych rozwiązań oraz inspiracji do codziennej pracy z przedszkolakami. Publikacje przeznaczone są dla tych nauczycieli, którzy cenią sobie rzetelne metodyczne wsparcie, a jednocześnie chcą korzystać z własnego doświadczenia i sprawdzonych sposobów uczenia i wychowania.

____________________________________________________________________________________ drodzy rodzice! przesyłam państwu w załącznikach karty pracy oraz propozycje zadań do wykonania z dzieckiem w domu. Pierwszą propozycją jest wykonanie razem z dzieckiem własnej hodowli roślinki na parapecie( wybór rośliny do posadzenia zostawiam państwu). Wczoraj do takiej formy spędzania czasu zachęciła państwa również pani marlenka z grupy pogodziaki!. Jednocześnie proponuję dla swojej roślinki wykonać własną doniczkę, której przykład mogą państwo zobaczyć w załączniku. Będzie mi bardzo miło oglądać fotorelację z wzrostu roślin oraz przygotowania hodowli. Podczas zakładania hodowli proszę dać możliwość dziecku wykonać ją samodzielnie!(zabawa z ziemią jest bardzo przyjemna!). Kolejną propozycją jest zorganizowanie miejsca do wykonania zabaw ruchowych (ruch to zdrowie!).